Turkuaz Mikro Tekstil neler yapar..

   Microfiber iplikler saç telinin %1 i incelikte üretilen özel ipliklerdir. Microfiber iplikler polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesi ile üretilmektedir. Turkuaz Mikro bezler Türkiye’de % 100 Türk sermayesi ve emeğiyle üretilen, kalite ve ebatlarıyla muadillerine fark atan temizlik bezleridir. 

   Turkuaz Mikro Temizleme Bezleri % 80 mikrofiber % 20 polomidden oluşan Solvent, alkol, yağ ve su emiciliği çok yüksek olan teknolojik bezlerdir. 

   Turkuaz Mikro Tekstil, mikrofiber kumaşını, talep halinde mikrofiber temizlik bezi ve Mikrofiber polyamid  bezleri şeklinde sizin için sizin markanızda üretimini sağlar.  Müşterinin tercihine göre özel gramajda, özel kumaş tiplerinde ve ölçülerde imalatta yapılabilİr. Özel siparişleriniz için bizimle irtibara geçebilirsiniz..

    Turkuaz Mikro Tekstil Güçlü  referansları ile öncü, lider ve güven duyulan bir kuruluş olarak her zaman yanınızda. Referanslarımız hakkında geniş bilgiyi iletişim adresimizden bilgi alabilirsiniz.

   Mikrofiber Bez Analiz Raporlarımız, ROHS TESTİ, FORMALDEHİD TESTİ, PENTAKLOROFENOL (PCP), AZO BOYARMADDELER, DMF TESTİ mevcut olup tüm dünyada geçerlidir.

   Sağlığınızı tehlikeye atacak her hangi bir boya maddesi kullanılmaz. Microfiber Havlu, Araba, Cam, Gözlük Silme Bezi ve Mikrofiber Plaj Havlu Dünyanın Kullandığı Son Teknoloji Ürünü  “Turkuaz Mikro Teksti” Tarafından Mikrofiber Kumaşı Üretimi ve İmalatı Yapılmaktadır. 

Markamız olan Clean & Smile ürünlerimizi inceleyebilirsiniz..